Slovakkias mängiti U16 Euroopa meistrivõistlused

Penati Golf Resort võõrustas sel nädalal Euroopa parimaid noormängijaid. Kuni 16-aastaste Euroopa meistrivõistlustel esindasid Eestit neli Rae Golfiklubi mängijat: Iiris Mätas, Kirke Kiige, Hart Oskar Aoveer ja Kaur-Mattias Kuuskme. Võistkonna treeneriks oli Daniel Moss Silva. Kokku oli Slovakkias 60 noormeest ja 55 neidu, kes esindasid 29 erinevat riiki.

Eestlastest läks kõige paremini Iiris Mätasel, kelle hea lõppkoha rikkus kehva esimene päev. Ringid 83, 69, 70 andsid lõpuks jagatud 24. koha. Kirke Kiige skoorid olid 80, 87, 75, mis jätsid ta 50. positsioonile. Võitjaks krooniti inglanna Annabel Peaford lõppskooriga -20 (66, 65, 65), edestades lähimat jälitajat seitsme löögiga. Tulemused

Noormeestest langes viimase päevaga 41. kohale Hart Oskar Aoveer, kes sai kirja 72, 73, 78. Kaur-Mattias Kuuskme skoorid olid 84, 81, 77, mis tagas 53. koha. Võidu sai lisaradade abil šotlane Aidan Lawson, kelle kolme ringi skoor oli -15 nagu ka prantslasel Tom De Herryponil. Tulemused

Võistkondlikult kuulus meile seekord 23. koht. Nelja löögiga jäi me ette paraku ka Läti võistkond.  Võidu noppis Prantsusmaa, edestades Hispaaniat ja Inglismaad. Tulemused