Seeniorite Euroopa meistriteks krooniti Crampton ja Wooster

Täna lõppesid Pärnu Bay Golf Linksis individuaalsed Euroopa seeniorite meistrivõistlused. Meeste klassis kuulus võit inglasele James Cramptonile ning naiste klassis austraallanna Sue Woosterile.

Meeste klassis sai võidu esimest korda vastaval turniiril osalenud James Crampton, kuna ta sai alles hiljuti 50-aastaseks. Igapäevaselt Inglismaa golfiliidus võistluste direktorina töötav Crampton sai koguskooriks -1 (71, 69, 75). Teine koht läks Rootsi, Mattias Pernhedeni kogutulem oli +2 (72, 73, 73). Pronks taas Inglismaale, Edward Richardsoni skooriks jäi +3 (70, 76, 73). 60+ eriauhinna sai Rupert Kellock tulemiga +4 (69, 74, 77), millega jagas ka üldtabelis neljandat kohta. Tulemused

Naiste klassis ei andnud teistele sõnaõigust Sue Wooster, kes mängis kõigil kolmel päeval 75 lööki. Temale kuulus ka 60+ eriauhind. Teise koha sai Taani mängija Lotte Greve, kes kaotas juba kaheksa löögiga ning kolmandaks tuli Anna Lundin Rootsist. Kuna tegemist on Euroopa lahtiste seeniorite meistrivõistlustega osales eksootilisematest riikidest näiteks ka Guatemala, kelle esindaja sai naiste arvestuses 7. koha. Ainsana eestlastest cut’i teinud Anneli Esken jäi jagama 29. kohta. Tulemused

Võistluse korraldamist toetasid: EAS, Pärnu linn, Kultuurkapital, A. Le Coq, Cramo.