Reemet mängis kutsetega turniiril

Göteborgi lähedal peeti traditsiooniline Annika Invitational Europe võistlus, kuhu teenis kutse ka Elizaveta Sofia Reemet (Estonian Golf & Country Club). Kutse saamiseks pidi mängija olema 48 parima kuni 18-aastaste neidude seas, WAGR edetabeli Euroopa mängijatest. Lisaks võtsid turniirist osa Rootsi parimad noormängijad.
Eesti koondislase Reemeti ringid olid 81, 75, 72 (kokku +15), mis tagas talle jagatud 36. koha. Turniirivõidu noppis prantslanna Louise Landgraf, kelle ringid olid 69, 69 ja 73. Landgraf võitis aprillis ka R&A Girls U16 Championshipi ning esindas juba eelmine aasta Prantsusmaa naiste koondist maailmameistrivõistlustel. Valgeranna Golfiklubi liige Hannah Õunap sai jagatud 51. koha, mängides 82, 72, 80. Tulemused