Naiste karika võit Adulile

Täna Rae Golfis peetud naiste karika võistlusel võitis scratchi Anete Liis Adul (EGCC) 73 löögiga. Vaid kahe löögiga kaotas talle Triin Marleen Ustal (Rae Golfiklubi). Tulemused

Võistlust peeti kokku kolmes HCP Strokeplay võistlusklassis ning võistkondlikus arvestuses. A (HCPI kuni 16) klassi võit läks seekord Valgeranna Golfiklubisse. Laura-Liisa Lilleleht skooris händikäpi abil lõpptulemiks -5. Teise koha sai Triin Marleen Ustal (-3) ning kolmas oli Anu Uuemõis (EGCC) tulemiga -2. Tulemused

B klassi (HCPI 16,1-22,7) võit läks Kadri Veskimeistrile (Rae Golfiklubi), kelle tulemuseks -4. Teine koht Margarita Rossile (EGCC) ja kolmas koht Reet Dalbergile (Otepää Golfiklubi). Mõlema resultaadiks -1, kuid parema HCPI abil kuulus teine koht EGCC esindajale. Tulemused

C klassi (HCPI 22,8-36) võit kuulub Otepää Golfiklubi esindavale Gristel Kütarule tulemusega -5. Samaväärse tulemusega sai teise koha Triin Raudsepp (Saaremaa Golf & Country Club) ning kolmandaks platseerus Age Petter (Niitvälja Golfiklubi) tulemiga -3. Tulemused

Võistkondlik võit jäi seekord koduväljakule. Võistkond nimega Rae Pärlid koosseisus Siiri Haller, Kadri Veskimeister, Anneli Raukas, Merle Aun, Getter Saaroja, Viivika Nõmberg, Kerli Mätas ja Kai Regi said lõppskooriks -4. Teine koht Niitvälja Birdies võistkonnale ning kolmas koht Valgeranna Golfiklubile. Tulemused

Fotod: Kadri Palta