Mid-Am Openi võitjad: Kenling ja Esken

Eile lõppes Rae Golfis Mid-Am Open by Assa Abloy võistlus, kus meeste esikoht rändas Rootsi, kuid naiste esikoht jäeti Eestisse. Meeste võitjaks krooniti Christoffer Kenling (Bro Hof Slott Golf Club), kes mängis mõlemal päeval 73 lööki. Naiste klassi parimaks osutus aga Anneli Esken (Estonian Golf & Country Club), kes avapäeva tulemusele 86 lisas teisel päeval mänguringi 74! Mõlemad võitjad said lisaks 40+ parimate eriauhinnad ehk kogemused ületasid nooruse uljuse. Tulemused

Martin Järve, Christoffer Kengling, Thomas Burley

Getter Saaroja, Anneli Esken, Veronika Kima-Zeile

Meeste klassi teine koht ja Eesti meistrivõistluste kuldmedal kuulub aga Martin Järvele, kes kaotas võitjale vaid ühe löögiga (75, 72). Rae Golfiklubi meeste kapteni kogus on nüüd kaks pronksmedalit, üks hõbe ja esimene kuld mid-amatööride MV raames. Kolmanda koha aga Open klassis sai Thomas Burley (Queenwood), kes on varem kahel korral võitnud juba Estonian Senior Openi 50+ vanuseklassis. Eesti meistrivõistluste raames sai hõbemedali Mart Maidessoo (Niitvälja Golfiklubi), kellele see oli esimeseks medaliks auhinnakogus. Pronksi sai endale Sten Erik Soo (Estonian Tour Players Club), kellele löögimängus on see samuti esimeseks medaliks mid-amatööride löögimängus.

Naiste klassi teine koht ja Eesti MV hõbemedali sai tiitlikaitsja Getter Saaroja (Rae Golfiklubi), kelle ringid olid 83 ja 81. Kolmanda koha Open klassis sai enda valdusse lätlanna Veronika Kima-Zeile (RaceToMilgravis Club), kes golfi väidetavalt harrastanud vaid viis aastat. Eesti meistrivõistluste raames sai pronksmedali kaela Siiri Haller (Rae Golfiklubi).

Lisaks individuaalsele võistlusele jagati medalid välja ka võistkondlikes arvestuses. Esikolmikud koos koosseisudega olid alljärgnevad.

Mehed

1. Rae Golfiklubi I (Martin Järve, Kristo Tullus, Tarmo Kivi, Raul Sarapik)
  2. Niitvälja Golfiklubi I (Mart Maidessoo, Marten Palm, Rainer Boberg, Joel Rothberg)
  3. Estonian Golf & Country Club I (Janar Toomesso, Urmas Isok, Risto Ring, Rain Uusküla)