Klubidevaheliste meistrivõistluste avapäev tõi mitmeid üllatusi

Eile algasid Estonian Golf & Country Clubis klubidevahelised meistrivõistlused, kus avapäeval mängiti löögimängu. Nii mõnigi tiitlikaitsja paraku finaali ei jõudnudki sel korral. Kõigest aga lähemalt klasside kaupa.

Meeste klassis jõudsid finaali vanad rivaalid Niitvälja Golfiklubi ja Estonian Golf & Country Club. Niitvälja edu löögimängu osas oli küll mäekõrgune, kuid mine sa tea milleks tiitlikaitsjad kodurajal valmis on rajamängudes. Päeva parimate individuaalsete tulemuste eest hoolitsesid Mattias ja Markus Varjunid (mõlemad Niitvälja Golfiklubi), kes said kirja 70 ja 71 lööki. Kolmandalegi kohale on tulemas eelmise aasta kordus, kuna seal kohtuvad Rae Golfiklubi ja Reval Golf Club. 5.-7. kohta asuvad selgitama Tartu Golfiklubi, Valgeranna Golfiklubi ja Otepää Golf & Country Club. Tulemused

Finaal

3.-.4 koht

5.-7. koht

Naiste klassis sai parima tulemusega finaali eelmise aasta pronks Rae Golfiklubi ning teisena eelmise aasta hõbe Niitvälja Golfiklubi, kes edestas tiitlikaitsjat Estonian Golf & Country Clubi vaid kahe löögiga. Tiitlikaitsja mängib pronksi Valgeranna Golfiklubi vastu. 5.-7. kohta mängivad omavahel välja Valgeranna Golfiklubi, Reval Golf Club ja Otepää Golf & Country Club. Päeva parima individuaalse tulemuse sai Iiris Mätas, kes sai kirja 73 lööki. Tulemused

Finaal

3.-.4 koht

5.-7. koht

Meesseeniorites nagu meesteski tuleb medalitele kaks kordusetendust. Finaalis asuvad mõõtu võtma Estonian Golf & Country Club ja Tartu Golfiklubi ning pronksi selgitavad omavahel välja Niitvälja Golfiklubi ja Reval Golf Club. 5.-7. kohta asuvad selgitama Tartu Golfiklubi, Otepää Golf & Country Club ja Valgeranna Golfiklubi. Individuaalselt mängis parima tulemuse välja Jan Larsson (Estonian Golf & Country Club), kes tegi 74 lööki. Tulemused

Finaal

3.-.4 koht

5.-7. koht

Naisseeniorites jõudsid finaali aga eelmisel aastal pronksi eest võidelnud Rae Golfiklubi ja Niitvälja Golfiklubi. Ühe löögiga jäi finaalist välja tiitlikaitsja Estonian Golf & Country Club ning kahega eelmise aasta hõbe Tartu Golfiklubi, kes koos Valgeranna Golfiklubiga hakkavad selgitama välja pronksmedali omanikke. Individuaalselt mängis parima tulemus Triin Anette Kaasik (Tartu Golfiklubi), kes sai skooriks kirja 81 lööki. Tulemused