EstAmi avapäeva jagavad esikohta Teder ja Lindström, naiste liider on Reemet

Täna sai Pärnu Bay Golf Linksis alguse kolm päeva kestev Estonian Amateur Open 2024 by Tallink golfivõistlus, mis katkestati kahel korral äikese tõttu. Hoolimata heitlikele ilmaoludele jagavad avapäeval esikohta Richard Teder (Estonian Golf & Country Club) koos soomlase Topi Lindströmiga (Lahden Golf) ning naiste arvestuses juhib Elizaveta Sofia Reemet (Estonian Golf & Country Club).

Avapäeval parimat tulemust näidanud Teder ja Lindström juhivad tulemusega 66 (-6). Teder sai seejuures trahvi kirja nii 16ndal kui 18ndal rajal. Vaid ühe löögi kaugusel on Kevin Christopher Jegers Niitvälja Golfiklubist tulemusega 67 (-5) ja kolmandal kohal lõpetas avapäeva klubikaaslane Carl Hellat 69 (-3). Tulemused

Naiste klassis lõpetas avapäeva liidrina Elizaveta Sofia Reemet tulemusega 73 (+1). Talle järgnesid Rae Golfist Triin Marleen Ustal 77 (+5) ning Anete Liis Adul Estonian Colf & Coutnry Clubist, kelle tulemuseks jäi 78 (+6). Tulemused

Estonian Amateur Open on rahvusvaheline meistrivõistlus kõigile mees- ja naisamatööridele. Estonian Amateur Open võitjad selguvad 54-rajalise löögimängu võistluse järel. Esmakordselt peeti võistlus juba 2004. aastal.