Eile hilisõhtul selgusid poolfinalistid

Eile hilisõhtul selgusid Saaremaa Golf & Country Clubis viie rajamängu võistlusklassi poolfinalistid ja naiste mid-amatöörides kohamängude paarid. Galerii

Meeste avatud võistlusklassis jõudsid poolfinaalidesse Ken Marten Soo, kes alistas veerandfinaalis eelmise aasta hõbeda Mattias Varjuni 3&2 ja Carl Hellat kes alistas Clemente Silva sama tulemusega. Teises poolfinaalis kohtuvad Ralf Johan Kivi ja Richard Teder, kes alistasid vastavalt Joonas Juan Turba ja Ruut Kangusti mõlemad tulemusega 5&4.

Play-off tabel

Naiste esimeses poolfinaalis kohtuvad Triin Marleen Ustal ja Kadi Riin Vähejaus, kes said pingelistes veerandfinaalides jagu vastavalt Meribel Malvast (1UP) ning Nicky Zoe Lautrest (2UP). Teises poolfinaalis kohtuvad Karola Soe ja Anete Liis Adul, kes alistasid vastavalt Kristella Sikku ja Iiris Mätase mõlemad 5&4.

Meeste mid-amatööride klassi poolfinaalidesse edenesid Joel Rothberg ja Tarmo Kivi ning teises kohtuvad tiitlikaitsja Sten Erik Soo ja Rain Uusküla.

Naiste mid-amatöörides mängiti eile poolfinaalid ning koha finaalis lunastasid endale Eva-Kristina Maaring ja Kristina Kuzmenok. Maaring alistas kindlalt Hannela Takkeri 8&7, kuid Kuzmenok pidi Rael Taliga-Tavaste alistamiseks mängima 19-rada.

Meesseeniorite vanuseklassis poolfinaalides kohtuvad Kaupo Pastak ja tiitlikaitsja Taavi Truusa. Teine poolfinaal on aga Tartu Golfiklubi siseasi, kuna vastamisi on Toomas Tamme ning Mart Urbas.

Naisseeniorites jõudsid nelja parema hulka Eva Peedimaa ning Viivika Nõmberg ja Jana Raudvere ning Anneli Esken.