Eestlased heas hoos: Varjun T15, Jegers T18

Täna lõppes JT Poston Invitational golfiturniir, kus mõlemad eestlased said koha esikahekümnes. Country Club of Sapphire Valley golfiklubis peetud golfiturniiril mängiti eile kaks ringi ja täna üks. Middle Tennessee State ülikooli meeskonda esindanud eestlased aitasid koduülikoolil saada turniiril teise koha. Isiklikult läks veidi paremini Mattias Varjunil, kes mängis kokku tulemuseks -3 (69, 71, 70) ja sai sellega jagatud 15. koha. Kevin Christopher Jegersi ringid olid kokku väärt -2 (67, 73, 71) ning see tagas 18. koha jagamise. Turniiri võitis Braedon Wear (Chattanooga), kes sai kirja -10. Tulemused

Võistkondlikult võitis turniiri South Carolina ülikool, kes edestas eestlaste ülikooli vaid kahe löögiga. Samal turniiril osales ka Carl Hellati ülikool Wofford College, kes sai 13 võistkonna konkurentsis 9. koha. Hellat esialgu veel koosseisu ei kuulunud.

Mattias Varjun sõnas pärast turniiri: „Individuaalselt hea võistlus, iga päev par või parem on hea tulemus. Eelkõige on kahju et tiimiga jäi esikohast kaks lööki puudu. Mängu osas on eesmärk koguaeg paremaks saada ja kohati olid löögid väga head. Siiski on veel palju lihtsaid eksimusi ja eriti viimastel radadel olin raskustes, kuid suutsin alla par-i mängida.“

Kevin Christopher Jegers: “Kokkuvõttes oli päris okei turniir. Olen rahul, et lähimäng on paranenud aga kahjuks vedasid pikad löögid mind alt. Suutsin paar lihtsat viga teha lõpus, mille tõttu kaotasin paar lööki. Peab tagasi rangele tööle minema.”

Middle Tennessee järgmiseks turniiriks on SMU’s Trinity Forest Invitational, mis toimub Dallase kandis. Turniiri toimub 5.-6.oktoober.