Eesti noored naasevad Lätist kuue esikohaga

Jurmala golfiklubis peeti viimastel päevadel Latvian Junior Open, kus osales omajagu ka Eesti noormängijaid. Kõige tähtsama võiduga naaseb Lätist Hart Oskar Aoveer (Rae Golfiklubi), kes võitis U16 noormeeste klassi ning ka WAGRi arvestusse mineva U18/U16 ühisklassi. Võidutulemuseks märgiti -3 (74, 72, 67). U18 noormeeste klassi võitis play-offi abil Rasmus Kivila Jr (Niitvälja Golfiklubi), kes tulemiga +5 (76, 75, 70) sai WAGR klassis teise koha. Kuni 12-aastaste poiste klassis võitis Kris Kuusk (Niitvälja Golfiklubi). Neidude seas saadi kolm esikohta lisaks. Kuni 14-aastaste tüdrukute seas oli parim Kristella Sikk (Niitvälja Golfiklubi), 12-aastaste seas oli parim Brenda Paalberg (Niitvälja Golfiklubi) ja 10-aastaste seas Rosanna Veskimeister (Rae Golfiklubi).

Teise koha said turniiril aga lisaks Kirke Kiige (Rae Golfiklubi) kuni 16-aastaste neidude seas ning sama koha ka sai Kiige ka WAGR ühisklassis tulemusega +4 (72, 76, 72). Kaksikvõidu 12-aastaste klassis kindlustas eestlastele Loore Filipjev (Estonian Golf & Country Club). Kõik tulemused