Aadusaar Alps Touri finaalis top20 seas

Tugevad vihmasajud ja pidevad mängukatkestused vähendasid Alps Touri finaalvõistluse kaheringiliseks. Võidu noppis itaallane Enrico Di Nitto tulemusega -8 (71, 65). Sander Aadusaar sai Moticello golfiklubis toimunud võistlusel kirja mõlemal ringil 72 lööki, mis tähendas 17. koha jagamist. Tulemused

Hooaja kokkuvõttes oli aga esiviisik järgmine, kes tagasid endale koha Challenge Touri etappidele:

1. Benjamin Kedochim (FRA)
  2.  Enrico Di Nitto (ITA)
  3. Brandon Kewalramani (USA)
  4. Damien Perrier (FRA)
  5. Vince Van Veen (NED)

Sander Aadusaar lõpetas hooaja 46. positsioonil. Edetabel

Samal ajal mängiti ka Nordic League finaaletapp Taanis. Finaaletappi võitis taanlane Peter Launer Bæk resultaadiga -11 (73, 67, 65).

Hooaja kokkuvõttes oli esiviisik, kes endale Challenge Touri kohad tagasid aga alljärgnev:

1. Jesper Sandborg (SWE)
  2. Albin Bergström (SWE)
  3. Christian Jacobsen (DEN)
  4. Alexander George Frances (DEN)
  5. Jens Kristian Thysted (DEN)

Varem olid endale kolme etapivõiduga koha taganud Christofer Rahm (SWE) ja Victor H. Sidal Svendsen. Edetabel
Rahm jõudis kaasa teha juba sel aastal ka omajagu Challenge Touri etappi ning oli kahel turniiril kolmas. Viis etappi sügisel sai kirja ka Svendsen, kuid tema parimaks kohaks jäi jagatud 37. koht.

Kolmas vastava taseme sari Pro Golf Tour lõpetas hooaja oktoobri alguses ning esiviisikus oli nii mõnigi üllatav nimi: