Neli eestlast USAs võistlustules

Kogunisti neli Eesti golfikoondislast võistlesid esmaspäev-teisipäev USA pinnal erinevatel turniiridel. Avapäeva järel, kui mängiti kõigil turniiridel kaks ringi püsisid kõik neli top20 seas, kuid paraku viimasel ringil tuli tabelitesse korrektuure.

Markus Varjun andis Phoenix Invitationali edetabelis viimasel päeval veidi järgi ning leppis lõpuks jagatud 15. kohaga. Tema mänguringid olid 69, 70, 74 (par). Markuse enda sõnul juhtus viimasel päeval kõike, mida igapäevaselt ei kipu golfiväljakul juhtuma. Turniirivõidu noppis Justin LaRue tulemusega -12. Võistkondlikult sai Middle Tennessee State viienda koha. Tulemused

Sama koha sai Nicky Zoe Lautre, kes mängis turniiri Edisto Island Invitational. Eestlase mänguringid olid 74, 73, 74 (+8). Turniirivõit Tai mängijale. Pariya Sanpanawat (-5) oli üks kolmest kes sai kirja lõpptulemuse miinusmärgiga. Tulemused

Quinnipiac Classic turniiril mängis Anete Liis Adul, kes sai kirja ringid 77, 81, 82. Kokkuvõttes tähendas see 28. kohta. Võidu noppis Claire Lu. Võistkondlikult sai Farleigh Dickinson kuuenda koha. Tulemused

Ralf Johan Kivi sai kirja kolm eriilmelist ringi. Avapäeva 78 ja 67 järel teiseks päevaks püssirohtu enam järel polnud ning resultaadiks oli 83, mis tähendas kokkuvõttes 43. koha jagamist. Qubein Cup turniiri väljak Sedgefield oli keeruline kõigi jaoks, kuna vaid turniirivõitja sai kirja miinusmärgiga tulemi. Camden Braidechi skoor oli -3. Turniiri üks tippmängijaid Tai esindaja Phichaksn Maichon (WAGR 24) piirdus 11. kohaga. Võistkondlikult seni kolm turniiri võitnud Colorado State piirdus sel korral 10. kohaga. Turniirivõidu napsas endale Chattanooga, kes edestas kevadel finaalturniiril mänginud Texas A&M võistkonda seitsme löögiga. Tulemused